I/O modul RS485, analogový výstupní modul, MU110-24.8I
Kód: 53957
Neohodnoceno
5-7 pracovních dnů
Možnosti doručení
MU110-24.8I je vybaven 8 výstupy 4-20 mA, rozsah napětí výstupů je 12 … 36 V DC.
Komunikaci s řídicí jednotkou pomocí rozhraní RS485, s protokolem Modbus RTU/ASCII.
Napájecí napětí modulů je 24V DC, krytí IP20 a rozsah pracovních teplot je -20 až +55 °C.
Základní specifikace: 24VDC, 8AO/4-20mA, RS485
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jsou vhodné pro instalací na DIN lištu v rozvaděči, nebo i na stěnu.
Rozměry 63x75x110 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: I/O moduly
Hmotnost: 0.25 kg
? Rozhraní: RS485 (Modbus RTU), -
Napájení: 24 V DC (19…28)
Vstupy/Výstupy: 8AO 4-20mA
Displej: NE
Indikační LED: 1x napájení, 1x RS485, 1x chyba
Výstupní signál: 8x 4-20mA, vyžaduje externí napájení 10-36V DC podle zátěže
Sériová zběrnice: RS485 (Modbus RTU)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Řešení pro průmyslovou automatizaci z Německa
Produktové portfolio akYtec:
Výrobní společnost : akYtec GmbH
Adresa : Vahrenwalder Str. 269 A 30179 Hannover, Germany