I/O modul RS485, 8 analogových vstupů, MV110-24.8AS
Kód: 53956
Neohodnoceno
5-7 pracovních dnů
Možnosti doručení
Rozšiřující modul MV110-24.8AS má k dispozici 8 analogových výstupů s rychlostí vzorkování až 200Hz pro připojení signálů 0-5 mA, 0(4)-20 mA, 0-10 V. Napájení 24VDC nezávislé na řídící jednotce. Komunikace s řídicí jednotkou přes rozhraní RS485, s protokolem Modbus TCP RTU/ASCII. Rozsah pracovních teplot tohoto modulu je -20 až +55 °C.
Základní specifikace: 24VDC, 8AI (vzorkování 200Hz), RS485
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jsou vhodné pro instalací na DIN lištu v rozvaděči, nebo i na stěnu.
Rozměry 63x75x110 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: I/O moduly
Hmotnost: 0.25 kg
? Rozhraní: RS485 (Modbus RTU), -
Napájení: 24 (19…30) V DC
Vstupy/Výstupy: 8AI
Indikační LED: 1x napájení, 1x RS458
Vstupní signál: 8AI: 0-5 mA, (0)4-20 mA, 0-10V
Sériová zběrnice: RS485 (Modbus RTU)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Řešení pro průmyslovou automatizaci z Německa
Produktové portfolio akYtec:
Výrobní společnost : akYtec GmbH
Adresa : Vahrenwalder Str. 269 A 30179 Hannover, Germany