Univerzální programovatelné relé s Ethernetem PR103.24.3.2
Kód: 138888
Novinka Tip
Neohodnoceno
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Univerzální programovatelné relé PR103.24.6.2 s napájením 24 VDC je vybaveno 26-ti vstupy a výstupy. Ideální pro pro průmyslové aplikace i domácí instalace. Vybaveno logickými, časovými, čítacími, výstupními funkcemi a hodinami reálného času. Relé bez displeje, 36 indikačních stavových LED.
Základní výbava: Ethernet, 24 VDC, 10DI + 10DO + 6AI, 2x RS485 (Modbus RTU/ASCII)
  • Ethernet / Modbus TCP
  • připojení 2x RS485 / Modbus RTU / ASCII, Master / Slave
  • napájení 24 VDC (9 ... 30 VDC), příkon 8W
  • 10 digitálních vstupů, z toho 4 rychlé digitální vstupy až do 100 kHz.
  • 6 analogových vstupů pro: Pt500, Pt1000, NTC/PTC, 4-20 mA, 0-10 V, diskrétní (DI) režim
  • max. 10 digitálních výstupů (výstupní relé 5A 250VAC / 3A 30VDC)
Programovací software akYtec ALP volně ke stažení zde.
Další variantou je typ PR103-24.6.2 se 2 analogovými výstupy navíc
Detailní informace
Detailní popis produktu
Základní vlastnosti a funkce programovatelného relé PR103.24.3.2
  • Ethernet, 24 V DC, 10DI + 10DO + 6AI, 2x RS485 (Modbus RTU/ASCII)
  • celkem 26 I/O
  • Ethernet / Modbus TCP
  • 2x RS485 / Modbus RTU / ASCII, Master / Slave
  • 24 VDC (9 ... 30 VDC), příkon 8W
  • 10 DI, z toho 4 rychlé digitální vstupy až do 100 kHz.
  • 6 AI pro: Pt500, Pt1000, NTC/PTC, 4-20 mA, 0-10 V, diskrétní (DI) režim
    • teplotní odporové snímače RTD (Pt500, Pt1000, Ni500, Ni1000 atd.)
    • teplotní senzory NTC / PTC
    • analogové signály 4-20 mA / 0-10 V
    • digitální signály On/Off
  • max 10 DI (výstupní relé 5A 250VAC / 3A 30VDC)
  • max 2 rozšiřující moduly PRMxxx - až 32 dalších I/O bodů přes interní sběrnici bez ztráty výkonu
  • rozsah provozních teplot: -40… + 55°C
  • v režimu programování napájení přes USB
  • sofwarové zahrnují logické a matematické funkce,
  • denní a týdenní časovač
  • PID řízení a mnoho dalších.
  • rozsah univerzálních analogových vstupů je konfigurovatelný softwarem
  • připojení různých snímačů hladiny, tlaku, teploty, vlhkosti, průtoku, rychlosti, otáček
  • řízení výstupů podle stavu vstupu a/nebo logiky aplikace
  • 2 programovatelné LED diody F1 a F2 (červená a zelená)
  • Master a / nebo Slave v síti Modbus po sběrnici RS485
  • hodiny v reálného času a jejich funkce
Počet a vlastnosti vstupů a výstupů relé PR103:
6 analogových vstupů: Pt500, Pt1000, NTC/PTC, 4...20 mA, 0...10 V, diskrétní (DI) režim atd.
10 digitálních výstupů (výstupní relé 5A 250VAC / 3A 30VDC).
Možnosti komunikace:
Ethernetové rozhraní, režim Master/Slave:
Cloudová služba akYtecCloud - přímý přístup (již brzy)
Připojení k PC pro konfiguraci programu a upload.
Vizualizace procesů s operátorskými panelmi a SCADA.
Rozšíření pomocí Ethernetových I/O modulů Mx210
2 porty RS-485, Modbus RTU, režim Master/Slave:
Integrace do SCADA systémů.
Vizualizace procesů pomocí operátorských panelů.
Rozšíření pomocí RS485 I/O modulů Mx110.
Ovládání externích zařízení: frekvenční měniče, snímače atd.
Designové provedení:
Kompaktní tvar pouzdra se šířkou 7 modulů MCB (jističový profil).
Odnímatelné svorkovnice pro jednoduchou instalaci.
Rychlá výměna baterie po odklopení krytu.
Provoz:
Napájení: 24VDC / 8W
Možnost napájení ze záložní bateriové síťe 12V DC.
Možnost navýšení až o 32 dostupných I/O pomocí přímo připojených PRM modulů.
Provoz v nevytápěných prostorech -40...+55 °С.
Konfigurace a upload programu přes USB, Ethernet nebo RS-485.
Podporované snímače a typy signálů pro vstupy:
0-10VDC
4-20mA
0-300kOhm
Odporové snímače a snímače teploty:
Pt500, Pt1000 -200…+850°C
Cu500, Cu1000 -50…+200°C
Ni500, Ni1000 -60…+180°C